قیمت یخچال نیسان ماموت 1401

09128951640 کارشناس فروش
موتور یخچال نیسان

یخچال نیسان از جمله انواع سردخانه صنعتی می باشد که به منظور حمل مواد غذایی بین شهری مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول در انواع گوناگونی بنا به درخواست، و نیاز مشتری تولید، و به سراسر کشور عرضه می شود. موتور یخچال نیسان از اصلی ترین اجزای این دستگاه می باشد. برای آشنایی بیشتر با اجزای یخچال نیسان با ما همراه باشید.

یخچال صنعتی کولست
یخچال صنعتی کولست

در بسیاری از شرکت ها و مجموعه های تولیدی مواد غذایی، برای اینکه بتوانند محصولات تولید شده را بدون تغییر مزه و کم شدن کیفیت به مغازه، سوپرمارکت، هایپرمارکت و ... انتقال دهند از یخچال نیسانی استفاده می کنند. در این نوع از سردخانه صنعتی یخچال بر روی شاسی ماشین نصب می شود، و. مواد غذایی به راحتی داخل کابین جایگذاری و حمل می شوند.

سردخانه نیسان

یخچال نیسان

بدنه ی این سردخانه ماشین از فوم تزریقی پلی یورتان می باشد، این ویژگی باعث حفظ برودت و خروج سرمای کابین می شود. و باعث می شود تا سرمای واقعی حفظ شود. این یخچال نیسان قابلیت حمل 2100 کیلوگرم بار را دارد و رانندگان می توانند بدون نگرانی از آسیب به ماشین بار های سنگین را بارگیری کنند. این محصول بنا به درخواست مشتری به صورت تک درب، دو درب، زیر صفرو بالای صفر تولید می شود. به طور معمول سر دخانه زیر صفر برای حمل انواع مواد غذایی منجمد مانند: مرغ، گوشت، ماهی و ... مورد استفاده قرار می گیرد و نوع بالای صفر آن برای حمل لبنیات استفاده می شود. یراق های به کار برده شده در این محصول تماما استیل می باشند، و از کیفیت بسیار بالایی برخور دار هستند.

موتور یخچال نیسان

کمپرسور یخچال نیسان

موتور از اصلی ترین اجزای یک سردخانه می باشد. زیرا اگر موتور به کاربرده شده بر روی کابین از کیفیت لازم برخور دار نباشد، دمای لازم برای نگهداری از مواد غذایی تولید نشود و در هنگام حمل و جا به جایی دچار خرابی شوند. از ویژگی های این موتور می توان به سبک و محکم بودن،  کم حجم،  بی صدا  و کم استهلاک بودن آن اشاره کرد.

  

انواع یخچال نیسان

  • سردخانه نیسان بالای صفر

قیمت سردخانه ماشین

مشخصات فنی سردخانه نیسان بالای صفر

عایق بندی

تزریق فوم پلی یورتان

جنس ورق داخلی و خارجی 

دو رو رنگ شده

چهارچوب درب

استیل

آب بندی

دو مرحله ای

یراق آلات

تمام استیل

کف ریل

آلومینیوم آلیاژ ۶۰_۶۳

سیستم روشنایی

دارد

  • سردخانه نیسان زیر صفر

انواع یخچال نیسان

مشخصات فنی سردخانه نیسان زیر صفر

عایق بندی

تزریق فوم پلی یورتان

جنس ورق داخلی و خارجی 

دو رو رنگ شده

چهارچوب درب

استیل

آب بندی

دو مرحله ای

یراق آلات

تمام استیل

کف ریل

آلومینیوم آلیاژ ۶۰_۶۳

سیستم روشنایی

دارد

ابعاد یخچال نیسان چقدر است؟

طول: 258 سانتی‌متر

عرض: 188 سانتی‌متر

ارتفاع: 210 سانتی‌متر

قیمت سردخانه نیسان

همانطور که در مطالب بالا گفته شد این محصول دارای تنوع و گنجایش های متفاوتی می باشد و از این رو قیمت های گوناگونی نیز دارد. شما مشتریان گرامی می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر از قیمت کمپرسور یخچال نیسان با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمائید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید