لیست قیمت انواع یخچال نیسان (بالای صفر و زیر صفر)

09128951640 کارشناس فروش
انواع یخچال نیسان

سردخانه ها به طور کلی در انواع مختلفی تولید می شوند، اما به طور کلی می توان گف که وظیفه ی اصلی تمامی آن ها نگهداری طولانی مدت مواد غذایی به صورت منجمد می باشد. این محصول در مجموعه ی کولست در انواع گوناگونی تولید می شود، که هر یک دارای ویژگی های خاص به خود می باشند. برای آشنایی بیشتر با انواع یخچال نیسان در این مقاله با ما همراه باشید.

یخچال صنعتی کولست
یخچال صنعتی کولست

سردخانه نیسان یکی از تجهیزاتی می باشد که در جهت جا به جایی مواد غذایی فاسد شدنی مانند:  بستنی، لبنیات، گوشت و مواد پروتئینی و... مورد استفاده قرار می گیرد. بسیاری از شرکت ها برای حمل مواد غذایی منجمد و یا فاسد شدنی خود به مغازه ها و هایپرمارکت ها از این یخچال ماشین استفاده می کنند. این محصول دارای تنوع می باشد که در ادامه در این باره بیشتر توضیح می دهیم.

یخچال نیسان

یخچال نیسانی

یخچال ماشینی نیسان با استفاده ازبهترین متریال و قطعات در مجموعه ی کولست تولید، و به سراسر کشور عرضه می شود. اتاق این محصول بسیار مستحکم می باشد. جنس بدنه ی داخلی و خارجی این سردخانه از پالت هایی از ورق رنگ شده می باشد، که رنگ رویه ی آن به صورت کوره ای و ضخامت 25 میکرون می باشند. عایق بندی به کاربرده شده در این محصول تزریق فوم می باشد، این ویژگی از اتلاف و خروج برودت جلوگیری می کند وباعث می شود تا سرمای دستگاه حفظ شود. کف این محصول نوع آلومینیوم ریلی پوشیده می باشد، و دیواره های جانبی آن دارای ضخامت 6 تا 12 سانتی متری است. دیگر ویژگی های این محصول به شرح ذیل می باشد:

  • ورق داخلی اتاق کرکره شده برای انتقال هوا
  • دارای چهار عدد چرغ در چهار طرف بیرونی بالای اتاق، چهار عدد چراغ اختصاصی در داخل، دو عدد سه گوش شبرنگ روی سپر، دوعدد چراغ گوشواره ای L ترک نصب هشت عدد چراغ ترانزیتی در دو طرف بیرونی اتاق
  • نصب گارد فایبرگلاس و جعبه ابزار در دو طرف چپ و راست اتاق همراه با سیستم روشنایی ترانزیت
  • اتاق دارای دولنگه درب از پشت با لاستیک دو رنگ سه قلابه از نوع pvc اختصاصی
  • عایق بندی استفاده شده در اتاق یخچالی از نوع تزریق فوم پلی یورتان جهت جلوگیری از هدر رفت بیش از حد سرمای داخل اتاق می باشد.

انواع یخچال نیسان

  • یخچال نیسان بالای صفر

قیمت سردخانه نیسان

مشخصات فنی سردخانه نیسان بالای صفر

عایق بندی

تزریق فوم پلی یورتان

جنس ورق داخلی و خارجی 

دو رو رنگ شده

چهارچوب درب

استیل

آب بندی

دو مرحله ای

یراق آلات

تمام استیل

کف ریل

آلومینیوم آلیاژ ۶۰_۶۳

سیستم روشنایی

دارد

  • یخچال نیسان زیر صفر

قیمت سردخانه ماشین

مشخصات فنی سردخانه نیسان زیر صفر

عایق بندی

تزریق فوم پلی یورتان

جنس ورق داخلی و خارجی 

دو رو رنگ شده

چهارچوب درب

استیل

آب بندی

دو مرحله ای

یراق آلات

تمام استیل

کف ریل

آلومینیوم آلیاژ ۶۰_۶۳

سیستم روشنایی

دارد

قیمت سردخانه نیسان

قیمت سردخانه نیسان باتوجه به عواملی مانند:  جنس بدنه، نوع یراق آلات، نوع کمپرسور (موتور) و... متغیر می باشد. از این رو شما مشتریان گرامی می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر از قیمت و مشخصات فنی محصولات با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمائید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید